HOME PAGE
Saraflex – компанія з давньою історією, заснована в Мілані в 1960 році, лідер на італійському та європейському ринках у виробництві як жорстких, так і еластичних стрічок, тасьми і шнурів. Завод, розташований в провінції Бергамо, має виробничу площу в 4500 кв. м.

Saraflex виробляє еластичні стрічки і резинки, які використовуються у виробництві верхнього одягу, натільної білизни, спортивного одягу і піжам. Компанія виробляє також різноманітну продукцію, призначену для виробництва домашнього текстилю, подушок, покриттів для прасувальних дощок, простирадл з кутиками.

Крім того, стрімко розвивається напрямок виробництва промислових виробів, в тому числі, спеціальна лінія автомобільних аксесуарів: резинки для тентів автомобілів і мотоциклів, ковпаків коліс джипів, резинки для внутрішньої обшивки автомобілів, в тому числі ретроавтомобілів, а також для змінних чохлів автомобільних сидінь.

Серед гами промислових виробів є також вироби для садового обладнання, велосипедів, дитячих аксесуарів, а також спеціальна продукція для тектурного виробництва, сфери графіки і дизайну.

Для отримання більшої інформації відвідайте італійську або англійську версії нашого сайту, зателефонуйте нам або надішліть  листа на нашу електронну адресу info@saraflex.com